Szorowarki – jak sama nazwa wskazuje – odpowiedzialne są za szorowanie podłóg. To właśnie dzięki nim są one błyszczące i perfekcyjnie. Można się z nich przejrzeć! Oczywiście pod warunkiem, że dopasujemy odpowiedni model do konkretnego podłoża (jego wielkości i przeprowadzanych prac).

Szorowarka coraz częściej zastępuje tradycyjne urządzenia, stając się skuteczniejszą alternatywą, wykorzystywaną nie tylko w dużych halach produkcyjnych czy supermarketach, ale również w codziennych pracach czyszczących.

Firmy sprzątające nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez pomocy tych wygodnych, uniwersalnych i skutecznych urządzeń, które – w zależności od modelu – potrafią nawet szlifować, froterować i nabłyszczać podłogę. Nie sposób znaleźć innego urządzenia, które z taką precyzyjną byłoby w stanie wyczyścić ogromne hale czy magazyny. Szorowarka to maszyna, która jest doceniana zarówno za swoją funkcjonalność, jak i wygodę użytkowania. Komfort pracy jest równie istotny jak wydajność.

Jeśli szukacie odpowiedniego rozwiązania, aby uporać się z trudno dostępnymi i mocno zabrudzonymi miejscami, z całą odpowiedzialnością polecamy Wam szorowarkę. Wielokrotnie pomagała nam w kryzysowych sytuacjach.

Świetnie radzi sobie w każdych warunkach, czyszcząc kamienne posadzki, drewnianą podłogę, a nawet płytki czy… dywany. Pracują równie wydajnie na zewnątrz, jak i w środku budynku, jeśli wybierzemy właściwy model. Z doświadczenia wiemy, że na takich urządzeniach nie warto oszczędzać. Najlepsze modele są w stanie przetrwać wiele lat bez szwanku (jeśli będziemy je dobrze konserwować). Nie stać nas na tanie rzeczy. Nie inaczej jest w tym przypadku. Najlepsze szorowarki posiadają szereg przydatnych funkcji, które w znacznym stopniu ułatwiają pracę, a ponadto są przyjazne zdrowi i środowisku.

Jeśli mamy do dyspozycji najlepszy sprzęt, nie będzie konieczne korzystanie z dodatkowych płynów. Wystarczy jedynie gorąca woda i para. Kupując trwałe urządzenie, sporo oszczędzamy na późniejszej eksploatacji.